The Max Media’da
Neler Oluyor?Dijital varlıklarını geliştirmek ve güçlendirmek isteyen markalar için dijital çözüm ortağıyız. Büyük bir hızla değişen dijital dünyada markanızın yer edinmesini, bilinir, güncel ve kalıcı olmasını sağlayan dijital projeler üretiyoruz. Doğru yerde, doğru zamanda, doğru adımlar atarak potansiyel müşterilerinize ulaşmak için önce bizimle iletişime geçin.


Ne Yapıyoruz?

sosyal medya &
dijital pazarlama

Kalıplardan kurtulmak isteyen markaların yolları sosyal mecralardan potansiyel müşterileri ile kesişiyor. Her bir mecra kullanıcı ve hedef kitle açısından kendisine özgündür ve dinamikleri de tüm bu unsurlara bağlı olarak farklılaşır. Dijital dünyadaki varlığınızı güçlendirin.

a99a9

web
tasarım

İyi marka algısının yolu web siteleri ile kesişir. Markanın webdeki yerinin en önemli parçası olan web tasarımı sektöre, markaya ve rakip analizlerine dayanarak ve hedeflere uygun olarak yaratılır. Web tasarımını gerçekleştirirken detayları atlamayın!

a77a7

seo

Öne çıkmanız mümkün. Web siteleri için sektöre uygun analizler ve belirlenen keywordler ile zirveye yerleşmek zor değil. Seo çalışmalarınızı gerçekleştirerek üst sıralarda yer almak için doğru partneri seçin!

a11a1

ux/ui design

Markanın ve mobile app’in yüzü kullanıcılara ve onların kullanım alışkanlıklarına uygun estetik kaygılar ve yeni nesil deneyimlerle kurgulanır. Estetik ve kullanım kolaylığını bir araya getirmenin avantajlarını yaşayın.

a88a8

grafik
tasarım

Görsel tasarımı marka ihtiyaçlarının ve varlık gösterilen alana uygun olarak tasarlanması önemli bir kriterdir. Her alanda, kurum kimliğine uygun iletişim tasarımı ile müşteriler için etkileyici bir izlenim yaratmak avantaj sağlar.

a44a4

digital baskı &
stüdyo hizmetleri

Yaratıcı ve başarılı içerik üretimi, pek çok açıdan doğru şartlar sağlandığında olur. Doğanın renklerine en yakın tonlar, markaya yansıtılabilir. Doğru ışık altında, doğru materyaller ile avantajlı hizmetin peşine düşün.

a33a3

her şey
hareket
halinde

İşlerimiz

portfolyo copy11portfolyo copy1

Vivit Broşür Tasarımı

portfolyo copy22portfolyo copy2

Vivit Katalog Tasarımı

portfolyo copy33portfolyo copy3

Temax XPS Web Tasarımı

portfolyo copy66portfolyo copy6

Max Teddy Bez Çanta Tasarımı

portfolyo copy44portfolyo copy4

Hotcoldshop Post Tasarımı

portfolyo copy55portfolyo copy5

Lavandi Coffee Ambalaj Tasarımı

Markalarımız

İletişim

    Kocasinan Merkez Mah.
    Mevsim Sk. No:3
    34186 Bahçelievler/İstanbul
    T: +(90) 212 489 2873
    M: info@themax.media